Przegrywamy w Łowiczu - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 5.05.2024 | Imieniny obchodzą: Irena, Waldemar, Iryda

« powrótPrzegrywamy w Łowiczu

Przegrywamy w Łowiczu

26.09.2010 17:54 - Admin Niestety nie udało utrzymać się dobrego wyniku do przerwy ostatecznie Księżak wygrał 74:66.
(Live):Nasz zespół rozpoczął z dużym animuszem prowadząc po 4 min 8:0 pierwsze punkty zdobył dla gospodarzy Snochowski , podwyższyliśmy nasze prowadzenie do 12:2 ,ale w międzyczasie rozgrywający dobre spotkanie M.Płatek popełnił 3 faule i trener zmuszony był go zmienić na D.Obrzuta. Księżak zaczął grać składniej i za sprawą dobrze dysponowanego Włuczyńskiego szybko odrobił straty, kończąc ostatecznie kwartę wygraną 20:17.
W drugiej kwarcie zespoły długo nie zdobywały punktów .Pierwszy przełamał się Księżak , chwilę później zanotowaliśmy pierwszą 3-kę za sprawą M.Weissa.W piątej minucie doprowadzamy do remisu 24:24, kolejną akcją Weissa.Na boisku pojawia się M.Kowalski , który daje zmianę M.Lipinskiemu, dobra zmiana przynosi efekt punktowy . Kowalski w tej części gry trafia za 3 i dwa razy za dwa z akcji i jeden dodatkowy rzut wolny ,ponad to na samym końcu popisuje się przechwytem i podaniem do Lipińskiego który w ostatnich sekundach ustala wynik na 35:29 dla naszego zespołu po dwóch kwartach.
Trzecia kwarta rozpoczyna się dla nas dobrze , świetnie dysponowany w tym fragmencie gry jest M.Weiss. W trzeciej minucie prowadzimy 44:35.Piąta minuta kwarty 4 przewinienie M.Płatka . Punktuje Cz.Radwański . Okres słabszej gry 3,5 min do końca kwarty prowadzimy 46:41.Łapiemy zadyszkę łowiczanie grają skuteczniej i doprowadzają do remisu 48:48 na 2,5 minuty do zakończenia tej części gry.Po faulu niesportowym M.Płatek trafia dwa rzuty wolne.Po wzięciu czasu w akcji R.Ulrich traci piłkę .Ksieżak w kontrze zdobywa punkty,kolejne akcje również rozgrywa skutecznie ustalając ostatecznie wynik po tej kwarcie na 50:56.
Pięć minut do zakończenia 4 kwarty 54 :61 dla Księżaka.Z czterema przewinieniami grają Płatek i Obrzut .Wynik 56:63 , na cztery minuty do zakończenia meczu.
Celny rzut Nogalskiego za trzy i gospodarze prowadzą 59:69 .Końcówka wyrównana niestety nie udaje się odrobić strat, mecz kończy się wynikiem 66:74 dla Księżaka Łowicz.
Księżak Łowicz - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 74:66(20:17, 9:18, 27:15, 18:16)
Punkty zdobywali:Weiss 19(2),Płatek 11, Kowalski 10(1),Obrzut 10,Lipiński 6,,Radwański 5(1),Ulrich 5.
Dla Księżaka punktowali: Włuczyński 27(4),Nogalski 13(3),Rajkowski 11,Kucharek 8,Snokowski 7,Siemieńczuk 5(1),Tonkiel 3,